13.2 C
понеделник, май 20, 2024
НачалоБългарияРосен Барчовски обяви промяна в ЦСКА

Росен Барчовски обяви промяна в ЦСКА

Усилията в защита трябва да са много повече, заяви след мача срещу Ямбол треньорът на "червените"

ЦСКА се разделя с Райли Оуенс. Това обяви наставникът на „червените“ Росен Барчовски след победата над Ямбол с 80:73 в мач от НБЛ.

„Райли официално повече няма да играе за ЦСКА„, съобщи Росен Барчовски.

10-та победа за ЦСКА в НБЛ (видео)

Относно срещата с ямболии специалистът коментира:

„Свършихме си работата като резултат. Но сами си направихме мача много труден. Изпуснахме още първото полувреме да направим разлика и да ги пречупим. Второто полувреме – още веднъж. Когато оставиш такъв отбор да се разиграе, става много трудно. Те идват със самочувствие от добрите си мачове напоследък – в Плевен, победата над Рилски. Имат много интересни играчи. Силен Лилов през второто полувреме. Вкараха много трудни кошове. Но всичко идва от нас. Усилията в защита трябва да са много повече. Ние си имаме много проблеми. Не искам да ги споменавам в момента. И в състава, и в тренировъчния процес. Дано да се оправим. Не може да продължава все така.“